Inter Miami je ovog vikenda ispisao historiju osvajanjem prve MLS titule, nakon trijumfa nad Vancouverom rezultatom 3:1.
U euforiji koja je očekivano krenula poslije utakmice, pažnju je posebno privukao Lionel Messi.
Igrači su u jednom trenutku formirali poznati “vozić”, a predvodio ga je vlasnik kluba David Beckham, koji je vidno uživao u proslavi.
Međutim, Messi, iako je učestvovao u voziću, rukama nije dodirivao saigrača ispred sebe i djelovao je prilično nezainteresovano.
https://x.com/Intermiamicfhub/status/1997679260400549895?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1997679260400549895%7Ctwgr%5E4f6393fc7d6109e2f713080f0c9c985e3c4a5f91%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.vijesti.ba%2Fclanak%2F729899%2Fbeckham-predvodio-vozic-a-messi-izgledao-kao-da-mu-je-svega-dosta
Snimak na kojem legendarni Argentinac opušteno korača iza ekipe mnoge je nasmijao, a pratitelji su se našalili da su mu proslave titula postale rutina.
I nije ni čudo jer je ovo ukupno 47. trofej koji je Messi osvojio u svojoj bogatoj karijeri.